Wspólne inwestowanie pasywne w nieruchomości

Landlord nieruchomości to zespół doświadczonych specjalistów z branży, którzy łączą ze sobą okazje inwestycyjne z kapitałem. Dzięki doskonałej znajomości polskiego rynku i wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy szybki zwrot kapitału przeznaczonego na zakup mieszkania czy domu. Z kolei dla klientów pragnących zarobić na sprzedaży lokalu mieszkalnego lub usługowego mamy szeroką bazę potencjalnych inwestorów, którzy są zainteresowani zakupem nieruchomości w danej części Warszawy.

Mieszkania pod inwestycje – Warszawa

Zgłoś się do nas, zarówno jeśli chcesz kupić mieszkanie inwestycyjne, jak i sprzedać lokal na korzystnych warunkach! Dla inwestorów nabycie apartamentu pod wynajem to świetny sposób na ulokowanie zgromadzonego kapitału i jego ochronę przed galopującą inflacją. Natomiast dla sprzedających jesteśmy doskonałą szansą na błyskawiczne znalezienie nabywców i otrzymanie należnych pieniędzy bez zbędnych formalności i w bardzo krótkim czasie.

Oferty mieszkań na sprzedaż – mieszkania inwestycyjne Warszawa

Wbrew pozorom nie musisz dysponować dużym kapitałem, aby wejść w posiadanie mieszkania inwestycyjnego w Warszawie! Nie potrzebujesz do tego także zdolności kredytowej, pomożemy Ci bowiem w znalezieniu kapitałodawcy, który weźmie na siebie inwestycję i podzieli się z Tobą zyskiem 50/50 przy obrocie nieruchomością. Dlatego, jeśli masz upatrzony lokal wystawioną na sprzedaż i jesteś pewien, że można na nim wiele zarobić, zgłoś się do nas! Zapewniamy usługi pośrednictwa przy transakcjach, dzięki czemu są bezpieczne i przejrzyste.

Bądź na bieżąco i dołącz do naszego newslettera

Najnowsze oferty

Dom na sprzedaż Warszawa Głosków Polna
805 000 zł
Kawalerka Warszawa Stare Miasto Śródmieście Mostowa
Duże mieszkanie z tarasem i z garażem 126m Warszawa-Gocławek
1 390 000 zł
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Piastów
278.000zł