Tanie mieszkania w Warszawie do remontu

Tanie mieszkania w Warszawie do remontu

Witajcie! Jesteśmy zespołem Landlord Nieruchomości, i chcielibyśmy Wam przedstawić naszą ofertę. Jesteśmy warszawską firmą, która zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości oraz świadczy szereg innych usług związanych z rynkiem nieruchomości.

Jedną z naszych najbardziej popularnych usług jest Home Staging. Nasza drużyna doświadczonych projektantów wnętrz i dekoratorów pomaga naszym klientom w przygotowaniu ich domów na sprzedaż. Dzięki temu, że potrafimy wyróżnić mocne strony każdej nieruchomości i zastosować odpowiednie akcenty, nasze projekty przyciągają potencjalnych kupców, co przyspiesza proces sprzedaży.

Oprócz pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości, oferujemy też nadzór remontu. Nasz zespół pracowników składa się z wykwalifikowanych fachowców, którzy z łatwością koordynują prace remontowe w celu zapewnienia, że nieruchomość jest gotowa do sprzedaży w najkrótszym możliwym czasie. Jeśli potrzebujesz pomocy przy remoncie, skontaktuj się z nami!

Zarządzanie wynajmem to kolejna usługa, którą oferujemy. Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą wynajmu nieruchomości, w tym znalezieniem odpowiednich najemców, sporządzaniem umów, organizacją napraw i utrzymaniem nieruchomości w dobrym stanie technicznym. Nasi klienci mogą cieszyć się spokojem ducha, wiedząc, że ich nieruchomość jest w dobrych rękach.

Oprócz tego, oferujemy również możliwość wspólnego inwestowania w nieruchomości. Dzięki temu, że mamy wiele doświadczenia w dziedzinie inwestycji w nieruchomości, możemy pomóc naszym klientom w znalezieniu odpowiednich projektów inwestycyjnych i doradztwie na każdym etapie inwestycji.

Last but not least, oferujemy doradztwo w sprawie regulowania korytarzy przesyłowych. Jeśli potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odpowiednich pozwoleń lub w rozwiązywaniu problemów związanych z korytarzami przesyłowymi, nasza firma jest gotowa pomóc.

Jeśli szukasz profesjonalnych usług związanych z nieruchomościami, skontaktuj się z nami już dziś. Nasz zespół z przyjemnością pomoże Ci w realizacji Twoich celów nieruchomościowych!

Tanie mieszkania w Warszawie do remontu

Kontakt >>

2023-05-03-17-00