Sprzedam mieszkanie Stary mokotów Kamienica

Sprzedam mieszkanie Stary mokotów Kamienica

Kamienice Mokotów rynek wtórny

Mokotów to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy, charakteryzująca się przede wszystkim elegancką zabudową oraz licznymi zabytkowymi kamienicami. Wiele z nich pochodzi z XIX i początku XX wieku i stanowią nie tylko wartość architektoniczną, ale również historyczną.

Na Mokotowie znajdują się zarówno kamienice mieszkalne, jak i biurowe, które cieszą się dużą popularnością wśród inwestorów i nabywców. Ceny kamienic na Mokotowie zależą od wielu czynników, takich jak lokalizacja, stan techniczny, metraż czy też standard wykończenia.

Dlaczego warto wybrać Landlord Nieruchomości?

W Landlord Nieruchomości z Warszawy zawsze stawiamy na najwyższą jakość obsługi klienta. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości, home staging, nadzór remontu, zarządzanie wynajmem, wspólne inwestowanie oraz doradztwo w sprawie regulowania korytarzy przesyłowych.

Z nami zyskujesz pewność, że Twoja nieruchomość jest w dobrych rękach. Znamy się na rynku nieruchomości i wiemy, jak zapewnić naszym klientom optymalne warunki sprzedaży lub wynajmu. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły, tak aby proces sprzedaży lub wynajmu przebiegł szybko i sprawnie.

Co to jest home staging?

Jesteśmy także specjalistami w dziedzinie home stagingu, dzięki czemu Twoja nieruchomość zyskuje na atrakcyjności i przyciąga większą liczbę potencjalnych klientów. Zarządzanie wynajmem to dla nas nie tylko wynajem nieruchomości, ale również troska o Twoją inwestycję. Z nami zawsze masz pewność, że Twoja nieruchomość jest w dobrych rękach.

Wspólne inwestowanie

Wspólne inwestowanie to dla nas sposobność, aby pomóc naszym klientom w osiągnięciu sukcesu finansowego. Doradztwo w sprawie regulowania korytarzy przesyłowych to kolejna usługa, którą oferujemy naszym klientom.

Wybierając Landlord Nieruchomości, zyskujesz partnera, który zawsze stawia na pierwszym miejscu interesy klienta.

Sprzedam mieszkanie Stary mokotów Kamienica

Kontakt >>

Pomoc drogowa