Mieszkanie za 150 tys Warszawa rynek wtórny

Mieszkanie za 150 tys Warszawa rynek wtórny

Jesteśmy z Landlord Nieruchomości i chcemy przedstawić Ci naszą ofertę. Nasza firma zajmuje się wieloma różnymi usługami, aby pomóc Ci w zarządzaniu Twoją nieruchomością w Warszawie.

Pośrednictwo w sprzedaży mieszkań

Jako agenci nieruchomości, oferujemy usługi pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości, w tym na rynku wtórnym. Bez względu na to, czy szukasz nowego domu, czy chcesz sprzedać swój obecny, możemy pomóc Ci znaleźć idealnego nabywcę lub sprzedawcę.

Nasze doświadczenie w home stagingu pozwala nam pomóc Ci w przygotowaniu Twojego domu na sprzedaż. Pomożemy Ci poprawić estetykę Twojego domu, aby przyciągnąć potencjalnych kupujących i zwiększyć szanse na szybką sprzedaż.

Nadzór remontu

Jesteśmy również specjalistami w nadzorowaniu remontów. Nie musisz martwić się o koordynację różnych wykonawców i nadzór nad postępem prac - my zajmiemy się tym za Ciebie. Dzięki temu możesz zrelaksować się i cieszyć się swoją nieruchomością bez stresu związanego z remontem.

Jeśli planujesz wynajem swojej nieruchomości, to możemy pomóc Ci w zarządzaniu wynajmem. Obejmujemy zarówno znalezienie odpowiedniego najemcy, jak i codzienne zarządzanie nieruchomością, w tym wynajmowanie, dbanie o utrzymanie i rozliczanie rachunków.

Wspólne inwestowanie w nieruchomości

Oprócz tego oferujemy także usługi wspólnego inwestowania, które pozwalają Ci na inwestowanie w nieruchomości z innymi osobami, co może przynieść znacznie większy zwrot z inwestycji niż tradycyjne metody inwestowania.

Nasza firma oferuje również doradztwo w sprawie regulowania korytarzy przesyłowych, aby upewnić się, że Twoja nieruchomość jest zgodna z przepisami i standardami bezpieczeństwa.

W Landlord Nieruchomości wiemy, jak ważna jest Twoja nieruchomość dla Ciebie i chcemy pomóc Ci w zarządzaniu nią w sposób najbardziej efektywny i bezstresowy. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w każdej kwestii związanej z Twoją nieruchomością w Warszawie.

Mieszkanie za 150 tys Warszawa rynek wtórny

Kontakt >>

Pomoc drogowa